czwartek, 22 grudzień 2011 09:03

Chorwacja: Nagrody dla uczestników EKO-ETNO wręczone

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

16 grudnia w centrum biznesowo-handlowym „Green Gold Centar" w Zagrzebiu odbyła się uroczystość wręczenia nagród wyróżnionym uczestnikom Międzynarodowych Targów EKO-ETNO. Które odbyły się w dniach 26-30 października 2011 r.


Uroczystość odbyła się przy okazji oficjalnego otwarcia „Natura Eko Etno" - wyodrębnionej powierzchni wystawienniczo- sprzedażnej, gdzie stale można będzie nabywać najlepsze markowe towary z całej Chorwacji, produkty tradycyjne z obszarów wiejskich. Cechą wyróżniającą jest fakt wytwarzania tych produktów według tradycyjnych metod i technologii kultywowanych od lat na chorwackiej wsi oraz uznania ich za tradycyjne wyroby o najwyższej jakości. Otwarcia centrum „Natura Eko Etno" dokonał burmistrz miasta Zagrzebia Milan Bandić. Podczas uroczystości wręczenia nagród wielu z producentów tych produktów otrzymało wyróżnienia.

Wśród nagrodzonych uczestników tegorocznej edycji targów znalazł się także nasz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji. W kategorii zagranicznych wystawców otrzymaliśmy najwyższe wyróżnienie dyplom „Zlatna povelja".

 


Źródło: zagrzeb.trade.gov.pl (grudzień 2011) 

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.