czwartek, 16 czerwiec 2011 08:45

Lokata Szybkorosnąca – gdzie? W Banku BGŻ!

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od teraz do końca sierpnia Bank BGŻ będzie oferował Klientom indywidualnym 12-miesięczną lokatę progresywną. Oprocentowanie Lokaty Szybkorosnącej wzrasta z każdym kolejnym miesiącem utrzymywania środków, osiągając aż 10 proc. w ostatnim miesiącu! Oprocentowanie efektywne za cały okres lokacyjny stawia Bank BGŻ w czołówce wśród tego typu lokat na polskim rynku.


Lokata Szybkorosnąca różni się od terminowych lokat klasycznych – nawet w przypadku zlikwidowania lokaty przed upływem 12 miesięcy, Klient otrzymuje odsetki za każdy zakończony miesiąc utrzymania lokaty. Im dłużej Klient utrzyma środki na lokacie, tym wyższe oprocentowanie uzyska. Mechanizm ten pozwala na swobodne dysponowanie kapitałem w czasie trwania lokaty. Jest to rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać w bezpieczny sposób a jednocześnie cenią sobie zachowanie swobody w dostępie do środków pieniężnych - powiedziała – Kamila Pawłowicz Menadżer Produktu w Departamencie Produktów i Usług Bankowości Detalicznej.

Szczegółowe informacje dotyczące lokaty dostępne są na stronie Banku BGŻ po adresem www.bgz.pl. Lokacie Szybkorosnącej dedykowana jest również specjalna strona dostępna pod adresem www.lokataszybkorosnaca.bgz.pl.

Do otwarcia Lokaty Szybkorosnącej wystarczy 1 000 zł.

Lokatę można otworzyć w jednym z ponad 360 oddziałów Banku BGŻ w całej Polsce oraz za pośrednictwem bankowości telefonicznej.

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.