poniedziałek, 26 wrzesień 2011 06:57

Drugie miejsce Banku BGŻ w rankingu Expandi i Wirtualnej Polski

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Bank BGŻ zajął drugie miejsce w rankingu „Najlepsze banki w Polsce" przygotowanym przez firmę badawczą Expandi Sp. z o.o. na zlecenie portalu Wirtualna Polska. Raport powstał na podstawie opinii internautów z ostatnich 12 miesięcy na temat produktów i usług oferowanych przez największe banki w Polsce.


Klienci docenili Bank BGŻ za dobrą obsługę, ofertę kont oraz kredyty hipoteczne.

- Cieszy nas tak wysokie miejsce w rankingu. To dla nas mobilizacja do dalszej pracy i jeszcze większego wysiłku. Mamy świadomość, że wymagania klientów rosną i trzeba wciąż podnosić jakość usług aby pozostać konkurencyjnym na rynku – powiedział Wojciech Sass wiceprezes Zarządu Banku BGŻ. - Dziękujemy klientom, którzy docenili nasze starania i uznali Bank BGŻ za jeden z najlepszych w Polsce – dodał W. Sass.

Firma badawcza Expandi Sp. z o.o. co miesiąc sprawdza, które banki są najlepiej postrzegane w internecie i uważane za najlepsze w Polsce. W rankingu wzięto pod uwagę ponad 100 tys. opinii i komentarzy internautów z ostatnich 12 miesięcy. Powstał on w oparciu o tzw. sentyment internautów. W skali od -10 do 10 pokazuje on jak dużo ocen pozytywnych lub negatywnych można znaleźć w Internecie. Bank BGŻ pozytywnie oceniania aż co czwarty uczestnik badania. 

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.