czwartek, 01 grudzień 2011 12:21

Promocyjne Rachunki Lokacyjne w Banku BGŻ

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

1 grudnia 2011 r. rozpoczyna się w Banku BGŻ kampania sprzedażowo-marketingowa rachunków lokacyjnych Agro Eskalacja i Biznes Eskalacja dla rolników i firm prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie.


Promocja potrwa do 29 lutego 2012 r. i jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych Klientów Banku.

Zalety oferty to:
- atrakcyjne oprocentowanie - do 5,3 %,
- swobodny dostęp do środków – wypłata w dogodnym terminie bez utraty odsetek,
- 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
- wygodny dostęp do rachunku przez telefon (TeleBGŻ), Internet (eBGŻ Firma), Home Banking oraz w sieci ponad 400 Oddziałów Banku BGŻ.
- Rachunki lokacyjne łączą w sobie zalety rachunku płatnego na każde żądanie z bezpieczeństwem lokaty bankowej. To idealny rachunek na ulokowanie wolnych środków z dopłat bezpośrednich, które mogą bezpiecznie poczekać do czasu wiosennych prac polowych – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Finansowania Agrobiznesu.

Kampania ma charakter ogólnopolski i obejmuje prasę rolniczą i internet (portale rolnicze). Motywem przewodnim kampanii jest medal z wysoką wartością oprocentowania na awersie. W przekazie prasowym stosowane będzie hasło „ZAŁÓŻ RACHUNEK LOKACYJNY, na który zasłużyłeś!" i zachęta do skorzystania z oprocentowania na medal – 5,3%. W materiałach BTL hasło przewodnie to „PRZYGOTUJ SIĘ NA ZYSKI NA MEDAL!". 

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.