poniedziałek, 02 styczeń 2012 10:32

Bank BGŻ modyfikuje ofertę kredytów hipotecznych i budowlanych

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Bank BGŻ modyfikuje ofertę kredytów hipotecznych i budowlanych. Kredyt na mieszkanie w 7 dni.


Bank BGŻ usprawnił proces podejmowania decyzji kredytowej oraz uprościł dokumentację wymaganą do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. W efekcie czas oczekiwania na decyzję, od momentu złożenia kompletnego wniosku kredytowego do jej wydania, wynosi 7 dni.

Kolejna nowość polega na możliwości otrzymania środków na dowolny cel w ramach kredytu hipotecznego i budowlanego. Ich kwota może stanowić nawet 30 proc. kwoty przeznaczonej na finansowanie inwestycji.

– W kontekście zwiększonej dostępności oferty warto przypomnieć, że klienci, którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny i budowlany nie muszą dysponować wkładem własnym. Mogą uzyskać aż do 100 proc. wartości nieruchomości z długim, 40-letnim okresem kredytowania – powiedział Michał Ślusarek, Dyrektor Zarządzający ds. Produktów Detalicznych i Komunikacji w Banku BGŻ.

Dodatkowo Bank BGŻ oferuje klientom pakiet ubezpieczeń Aviva, który zawiera ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie trwałej i całkowitej niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie od utraty pracy. Szczególną zaletą pakietu jest fakt, że w ramach jednej opłaty szerokim zakresem ochrony są objęci wszyscy kredytobiorcy.


Szczegóły oferty dostępne są w każdym z ponad 400 oddziałów Banku BGŻ oraz na www.bgz.pl. 

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.