Konie wierzchowe w Strzegomiu walczyły o puchar świata

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

W dniach 23-26 czerwca 2011 r. odbyła się kolejna edycja zawodów w ramach Pucharu Świata we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Morawie k. Strzegomia. Podwójne zwycięstwo odniósł Mistrz Świata Michael Jung. Jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo Junga w Strzegomiu. Impreza ta, stanowiąca jedno z najważniejszych wydarzeń jeździeckich w Polsce, zgromadziła jeźdźców ze światowej czołówki.

Zwycięzcą w konkursie CCI 2* została Julia Krajewski, która objęła prowadzenie już po próbie ujeżdżenia. Mistrzostwo Polski Młodych Jeźdźców wywalczył Jerzy Lipkowski na Rokoszu. Drugie miejsce w konkursie CCI 2* zajął Benjamin Winter, a trzeci był Oliver Townend. Dyrektor OT ANR we Wrocławiu, Andrzej Jamrozik, wręczył zwycięzcom tego konkursu nagrodę Agencji Nieruchomości Rolnych. W ramach konkursu odbyły się również Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców. Zwycięzcom medale wręczali dyrektor Jamrozik i wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

Podczas zawodów była obecna także Agencja Nieruchomości Rolnych, która zaprezentowała na swoim stoisku szeroką ofertę nieruchomości zabytkowych, a także działek budowlanych i inwestycyjnych. Największym zainteresowaniem cieszyły się zabytkowe pałace.

Źródło: anr.gov.pl Agencja Nieruchomości Rolnych (czerwiec 2011)

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.