środa, 21 grudzień 2011 09:37

KRUS się unowocześnia

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Zarządzanie zmianą w eAdministracji, interoperacyjność, consulting i outsourcing, źródła finansowania innowacyjnych projektów w sektorze usług publicznych – to niektóre tematy z konferencji podsumowującej współdziałanie KRUS z Bankiem Światowym w ramach finalizowanego w br. Komponentu A PPWOW, pod kierunkiem jednostki zarządzającej - Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.


Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wdraża zmiany w zarządzaniu organizacją i systemem ubezpieczenia społecznego rolników o strategicznym znaczeniu dla unowocześnienia obsługi rolników i współdziałania z podmiotami administracji publicznej. Prace są realizowane w ramach Komponentu A - „Reforma Administracyjna KRUS" Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. Jednostką zarządzającą PPWOW jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Komponent A PPWOW obejmuje kluczowe obszary działalności Kasy: procedury i procesy zarządzania instytucją, modernizację i zintegrowanie systemów informatycznych, zarządzanie zasobami, elektroniczny obieg dokumentów, system archiwizacji.

Kasa zaprezentowała stan zaawansowania działań wdrażanych dla usprawnienia funkcjonowania organizacji i systemu ubezpieczenia społecznego rolników zgodnie z najwyższymi standardami eAdministracji na konferencji problemowej: KRUSplus - modernizacja i nowoczesne zarządzanie, zorganizowanej 20 grudnia w Warszawie.

 


Źródło: krus.gov.pl Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (grudzień 2011) 

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.