wtorek, 27 grudzień 2011 13:50

Spotkanie w świątecznej atmosferze

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

21 grudnia 2011 r. w siedzibie Śląskiego Oddziału Regionalnego w Częstochowie odbyła się uroczysta narada kierownictwa Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR przedstawicieli Biur Powiatowych podsumowująca działalność Agencji w 2011 roku.


Na spotkaniu omówiono działalność OR i Biur Powiatowych ARiMR w zakresie płatności bezpośrednich, ONW oraz wybranych działań inwestycyjnych PROW 2007-2013. Poruszono również zagadnienia bieżącej działalności Śląskiego OR takie jak szkolenia i promocja, kontrola wewnętrzna, kontrola na miejscu, identyfikacja i rejestracja zwierząt, sprawy administracyjne oraz kadrowo- płacowe.

Narada prócz merytorycznego charakteru ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok została okraszona pierwiastkiem duchowym. Po zakończeniu roboczej części goście spotkali się z duszpasterzem księdzem Ryszardem Umańskim, wysłuchali homilii Bożonarodzeniowej i przełamali się opłatkiem.

Korzystając z okazji Dyrekcja Śląskiego Oddziału Regionalnego wraz ze współpracownikami składa wszystkim rolnikom serdeczne życzenia pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów i wspaniałych plonów w nadchodzącym Nowym Roku.

 


Źródło: arimr.gov.pl Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (grudzień 2011) 

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.