wtorek, 10 styczeń 2012 14:02

Misia Zuzanna zagrała w finale WOŚP

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

8 stycznia 2012 r. po raz kolejny zagrała w Powiecie Słupeckim Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której tradycyjnie brali także udział pracownicy BP ARiMR w Słupcy.


Pracownicy BP w Słupcy przekazali na licytację weterankę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Misię Zuzannę. Podczas emocjonującej i burzliwej licytacji pracownicy BP w Słupcy stanęli na wysokości zadania i po raz kolejny wylicytowali Misię Zuzannę za kwotę 600 zł. I tak dzięki ludziom dobrej woli Zuzanna na kolejny rok trafiła do BP w Słupcy.

Przypomnijmy może historię maskotki. Pochodzi ona z Fundacji TVN, została zakupiona przez pracowników Słupeckiego Biura Powiatowego ARiMR i wystawiona na licytację podczas XVIII finału WOŚP, a następnie przez nich wylicytowana za kwotę 150 zł. Rok później Zuzanna trafia na kolejny XIX Finał WOŚP, tym razem po bardzo gorącej licytacji zostaje ponownie wylicytowana przez pracowników ARiMR w Słupcy za kwotę 470 zł. Jak zapewnia kierownik Jacek Szczap wraz z pracownikami BP w Słupcy za rok Zuzanna na pewno wesprze akcję Jurka Owsiaka.

 

 


Źródło: arimr.gov.pl Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (styczeń 2012) 

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.