wtorek, 17 styczeń 2012 12:25

ARR nagrodziła dzieci

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

12 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 316 im. Astrid Lindgren na warszawskim Bemowie odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z klas 0-III. Bal odbył się pod hasłem: „Niech na saniach Pani Zimy wjadą do nas witaminy".


Szkoła nr 316 w Warszawie od lat uczestniczy w mechanizmie „Szklanka Mleka" oraz dba o promocję zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci. Przygotowuje się również do uczestniczenia w programie „Owoce w szkole". Stąd też zrodził się pomysł na hasło przewodnie tegorocznego balu karnawałowego. W jego trakcie dzieci wystąpiły w strojach owoców i warzyw, które przygotowały wspólnie z rodzicami i wychowawcami swoich klas.

W trakcie balu rozstrzygnięto dwa konkursy, które przeprowadzone zostały w dwóch grupach: dzieci z klas 0-I i z klas II-III. Pierwszy konkurs: „Na najładniejszą pracę plastyczną" zorganizowany został pod hasłem: „Niech na saniach Mikołaja wjadą do nas zdrowe dania". Jury, w którym uczestniczyły przedstawicielki OT ARR w Warszawie – Agnieszka Kępista z Sekcji Interwencji i Anna Gajda z Sekcji Kwotowania Produkcji Mleka, wyłoniło po 3 zwycięzców w każdej grupie. Również w drugim konkursie: „Na oryginalne przebranie karnawałowe" – owoc lub warzywo, wyłoniono po 3 zwycięzców w każdej grupie.

Agencja Rynku Rolnego przygotowała nagrody dla zwycięzców obu konkursów, a także drobne „nagrody pocieszenia" dla pozostałych uczestników konkursów. Agencję Rynku Rolnego reprezentowali: Dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej – Agnieszka Rembisz i Dyrektor Oddziału Terenowego ARR w Warszawie – Andrzej Różycki.

 

 


Źródło: arr.gov.pl Agencja Rynku Rolnego (styczeń 2012) 

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.