Chcą dalej współpracować z samorządem weterynarzy

 

W dniu 17 lutego 2011 roku minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Elżbieta Radziszewska spotkała się z przedstawicielami Krajowej Rady Lekarsko – Weterynaryjnej, którą reprezentowali prezes Tadeusz Jakubowski oraz wiceprezesi Krzysztof Anusz i Krzysztof Matras.

Podczas spotkania po raz kolejny omówiono problemy związane z funkcjonowaniem zawodu lekarza weterynarii oraz omówiono przyczyny i przebieg protestu lekarzy weterynarii.

Poruszono również sprawy związane z procesem legislacyjnym dotyczącym prawodawstwa weterynaryjnego. Jednocześnie uzyskano deklarację minister Elżbiety Radziszewskiej o dalszej współpracy z samorządem lekarzy weterynarii.

 

Źródło: vetpol.org.pl

Wiadomości związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Array

Rolnictwo Uprawa Chów Hodowla Maszyny rolnicze Rolnik Traktory Ciągniki Kombajny Portal rolniczy Darmowe ogłoszenia Nieruchomości Rolne PROW Dotacje Nawozy Kredyt Ubezpieczenia Urządzenia Przetwórstwo Drób Mięso Agroturystyka Zboża Weterynaria Pasze UE Giełda

Proszę wypełnić wymagane pola*