W dniu 17 lutego 2011 roku minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Elżbieta Radziszewska spotkała się z przedstawicielami Krajowej Rady Lekarsko – Weterynaryjnej, którą reprezentowali prezes Tadeusz Jakubowski oraz wiceprezesi Krzysztof Anusz i Krzysztof Matras.
Podczas spotkania po raz kolejny omówiono problemy związane z funkcjonowaniem zawodu lekarza weterynarii oraz omówiono przyczyny i przebieg protestu lekarzy weterynarii.
Poruszono również sprawy związane z procesem legislacyjnym dotyczącym prawodawstwa weterynaryjnego. Jednocześnie uzyskano deklarację minister Elżbiety Radziszewskiej o dalszej współpracy z samorządem lekarzy weterynarii.
Źródło: vetpol.org.pl


Dodaj komentarz