wtorek, 01 luty 2011 16:32

Wszystko o bioenergii na targach Farma

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Międzynarodowym Targom Hodowli Zwierząt Farma 2011, które odbędą się w dniach 10 – 13 lutego br. w Poznaniu, towarzyszyć będzie konferencja „Bioenergia w Rolnictwie”.

W minionych latach wydarzenie to poprzedzała debata Okrągły Stół Rolniczy. Tym razem program uległ pewnym zmianom. Konferencja w drugim targów tj. 11 lutego organizowana jest we współpracy z branżowymi Izbami.

Ważną sprawą będzie przedstawienie doświadczeń z budowy pierwszych biogazowi rolniczych, wskazanie istniejących barier oraz spraw pozwalających ustrzec się już na etapie projektowania jak i w trakcie realizacji przed błędami i zagrożeniami. Jak dokonać doboru substratów tak, aby proces fermentacji był najefektywniejszy?

Ponadto można będzie usłyszeć jakie są możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł w gospodarstwie wiejskim z ust praktyków, którzy wykorzystują już energię odnawialną. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów i współorganizatorów.

Konferencja Bioenergia w rolnictwie: Poznań 11 luty 2011 r. Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, pawilon 5, salka konferencyjna.

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.