wtorek, 01 luty 2011 17:31

Polskie Zboża 3-4 czerwca 2011

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozwiązania maszynowe oraz poletka pokazowe dla sektora roślin okopowych, prezentacja opryskiwaczy, sadzarek, kombajnów do zbioru, maszyn do załadunku i przeładunku, ekspozycja najnowszych rozwiązań technologii z zakresu suszenia i czyszczenia ziarna oraz składowania zbóż, uprawy testowe zbóż i rzepaku - to zapowiedź tegorocznych targów Polskie Zboża.

Polskie Zboża 2011 odbędą się w dniach 3-4 czerwca 2011 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Polskie Zboża to profesjonalna wystawa poświęcona sektorowi produkcji roślinnej w Polsce - stanowi biznesową platformę zarówno wymiany nowych pomysłów, jak i wieloletnich doświadczeń specjalistów z branży. Specjalnie dla Państwa termin przyszłorocznych targów zmieniony został na piątek i sobotę, po to, by w jednym miejscu oraz czasie każdy z rolników miał możliwość porównania i oceny prawie 200 prób polowych roślin uprawnych.

Podczas najbliższej edycji szczególnie zapraszamy do udziału w sektorach: Technologia pożniwna, Energia odnawialna oraz Rośliny okopowe.

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.