Komunikat dotyczący podziału niewykorzystanej kwoty połowowej dorszy

Realizując obowiązek nałożony rozporządzeniem z dnia 3 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu i warunków wykorzystania ogólnej kwoty połowowej w 2010 r. (Dz. U. Nr 206, poz. 1594, z poźn. zm.), minister właściwy do spraw rybołówstwa uprzejmie informuje, że wysokość niewykorzystanej kwoty połowowej dorszy wynosi 291,08 ton.

Podział niewykorzystanej kwoty dorszy nastąpi zgodnie z zasadami określonymi we wspomnianym wyżej rozporządzeniu.

 

Wnioski o przyznanie dodatkowej kwoty połowowej dorszy należy składać do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, za pośrednictwem właściwego Okręgowego Inspektora Rybołówstwa Morskiego, w terminie 14 dni, licząc od dnia ogłoszenia niniejszego komunikatu.

 

Źródło: www.minrol.gov.pl

Wiadomości związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Array

Rolnictwo Uprawa Chów Hodowla Maszyny rolnicze Rolnik Traktory Ciągniki Kombajny Portal rolniczy Darmowe ogłoszenia Nieruchomości Rolne PROW Dotacje Nawozy Kredyt Ubezpieczenia Urządzenia Przetwórstwo Drób Mięso Agroturystyka Zboża Weterynaria Pasze UE Giełda

Proszę wypełnić wymagane pola*