Podsekretarz Stanu Tadeusz Nalewajk uczestniczył w konferencji dyrektorów szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Głównym tematem spotkania było omówienie spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem szkół oraz funkcjonowaniem i wymianą dobrych praktyk. Mówiono także o upowszechnianiu wiedzy o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 wśród potencjalnych przyszłych partnerów tj. uczniów szkół rolniczych.
Wiceminister Tadeusz Nalewajk podsumował działania podejmowane przez szkoły rolnicze w zakresie PROW 2007-2013, wyraził zadowolenie z angażowania się szkół w promocję PROW 2007-2013. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2011 Roku złożył, w imieniu ministra Marka Sawickiego i własnym, życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom Konferencji, a za ich pośrednictwem uczniom i pracownikom szkół rolniczych.
Źródło: www.minrol.gov.pl
Wiceminister Tadeusz Nalewajk podsumował działania podejmowane przez szkoły rolnicze w zakresie PROW 2007-2013, wyraził zadowolenie z angażowania się szkół w promocję PROW 2007-2013. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2011 Roku złożył, w imieniu ministra Marka Sawickiego i własnym, życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom Konferencji, a za ich pośrednictwem uczniom i pracownikom szkół rolniczych.
Źródło: www.minrol.gov.pl


Dodaj komentarz