Konferencja dyrektorów szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Podsekretarz Stanu Tadeusz Nalewajk uczestniczył w konferencji dyrektorów szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Głównym tematem spotkania było omówienie spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem szkół oraz funkcjonowaniem i wymianą dobrych praktyk. Mówiono także o upowszechnianiu wiedzy o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 wśród potencjalnych przyszłych partnerów tj. uczniów szkół rolniczych.
Wiceminister Tadeusz Nalewajk podsumował działania podejmowane przez szkoły rolnicze w zakresie PROW 2007-2013, wyraził zadowolenie z angażowania się szkół w promocję PROW 2007-2013. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2011 Roku złożył, w imieniu ministra Marka Sawickiego i własnym, życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom Konferencji, a za ich pośrednictwem uczniom i pracownikom szkół rolniczych.
Źródło: www.minrol.gov.pl

Wiadomości związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Array

Rolnictwo Uprawa Chów Hodowla Maszyny rolnicze Rolnik Traktory Ciągniki Kombajny Portal rolniczy Darmowe ogłoszenia Nieruchomości Rolne PROW Dotacje Nawozy Kredyt Ubezpieczenia Urządzenia Przetwórstwo Drób Mięso Agroturystyka Zboża Weterynaria Pasze UE Giełda

Proszę wypełnić wymagane pola*