Wszystko o bioenergii na targach Farma

Międzynarodowym Targom Hodowli Zwierząt Farma 2011, które odbędą się w dniach 10 – 13 lutego br. w Poznaniu, towarzyszyć będzie konferencja „Bioenergia w Rolnictwie”.

W minionych latach wydarzenie to poprzedzała debata Okrągły Stół Rolniczy. Tym razem program uległ pewnym zmianom. Konferencja w drugim targów tj. 11 lutego organizowana jest we współpracy z branżowymi Izbami.

Ważną sprawą będzie przedstawienie doświadczeń z budowy pierwszych biogazowi rolniczych, wskazanie istniejących barier oraz spraw pozwalających ustrzec się już na etapie projektowania jak i w trakcie realizacji przed błędami i zagrożeniami. Jak dokonać doboru substratów tak, aby proces fermentacji był najefektywniejszy?

Ponadto można będzie usłyszeć jakie są możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł w gospodarstwie wiejskim z ust praktyków, którzy wykorzystują już energię odnawialną. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów i współorganizatorów.

Konferencja Bioenergia w rolnictwie: Poznań 11 luty 2011 r. Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, pawilon 5, salka konferencyjna.

Wiadomości związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Array

Rolnictwo Uprawa Chów Hodowla Maszyny rolnicze Rolnik Traktory Ciągniki Kombajny Portal rolniczy Darmowe ogłoszenia Nieruchomości Rolne PROW Dotacje Nawozy Kredyt Ubezpieczenia Urządzenia Przetwórstwo Drób Mięso Agroturystyka Zboża Weterynaria Pasze UE Giełda

Proszę wypełnić wymagane pola*