Jak oni grali…

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

16 września 2011 w obiektach Centrum Turystyki I Rekreacji w Kielnarowej odbył się IV Turniej Halowej Piłki Nożnej Podkarpackiego Oddziału Regionalnego o Puchar Prezesa ARiMR. W zawodach wzięło udział 7 drużyn złożonych z pracowników BP i OR ARiMR z całego województwa podkarpackiego t.j. BP Jasło, BP Sanok, BP Kolbuszowa/Tarnobrzeg/Mielec, BP Dębica/Ropczyce, BP Przemyśl, BKM Footbal Club, POR ARiMR.

Wszystkie mecze były toczone na wysokim poziomie, a licznie zgromadzona publiczność złożona w głównej mierze z pracowników BP i OR ARiMR zagrzewała dzielnych piłkarzy do jeszcze lepszej gry. Po zaciętej trwającej blisko 3 godziny rywalizacji wyłoniono zwycięzców:
- I miejsce - BKM,
- II miejsce - BP Dębica/Ropczyce,
- III miejsce - BP Sanok.

W imieniu Prezesa ARiMR puchary dla zwycięskich drużyn uroczyście wręczyli Dyrektorzy POR ARiMR.

Puchar króla strzelców zdobył Kierownik BP w Dębicy - Paweł Jarosz, który zdobył największą liczbe bramek w - 12.

Za wspaniały doping dyrektor OR wyróżnił dyplomami kibiców poszczególnych drużyn dzielnie wspierających swoich zawodników. Nagrody dostali także zwycięzcy konkurencji "Przeciąganie liny" - gdzie I miejsce zajęła drużyna BKM/BP Przemyśl, II miejsce - BP Przeworsk, III miejsce - OR/BP Przemyśl.

Źródło: arimr.gov.pl Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (wrzesień 2011)

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.