wtorek, 01 luty 2011 16:30

Targi Farma 2011

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już niedługo, bo dokładnie 10-13.02.2011, odbędą się długo wyczekiwane targi Farma, gdzie będziemy aktywnym uczestnikiem. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z naszą ofertą oraz zobaczyć nowości w branży rolniczej wielu firm.

Aby prowadzić opłacalną hodowlę, trzeba być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami z produkcji zwierzęcej, zwłaszcza z rynku międzynarodowego. Kto w Hanoverze nie był i nie widział wystawionych tam nowości, nie ma czego żałować. Najnowsze rozwiązania, technologie i produkty liderów branży hodowlanej prezentowane są także w Polsce – podczas Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt Farma w Poznaniu. Już za kilka tygodni na targach Farma zaprezentuje się ok. 100 firm i nowych produktów. Poznając ofertę targów łatwiej będzie podjąć decyzję o zakupie. Dodatkowo można wesprzeć się specjalistyczną wiedzą podczas bezpłatnych seminariów, debat i konferencji branżowych prowadzonych przez ekspertów i czołowych polityków związanych z rolnictwem.

Tegoroczna ekspozycja targowa przewiduje atrakcje takie jak:

• Salon Zielonek - na specjalnie wyznaczonej i wyraźnie oznakowanej przestrzeni zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta z zakresu technologii przygotowania pasz i produkcji kiszonek. Znaczącym elementem tego sektora będą maszyny, m.in.: kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, prasy, owijarki i traktory.

• Salon Agroenergii - oferta z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), m.in.: uprawy i przerób roślin energetycznych, produkty uboczne z rolnictwa, produkty uboczne i odpadowe z przemysłu rolno-spożywczego, płynne i stałe odchody zwierzęce, spalarnie, brykieciarki, biogazownie rolnicze.

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.\nPodstawowy kod HTML jest dozwolony.